Zinde Terlik Bilgilendirme ve Satış Ürün Görseli

Masaj terliği fiyatları

Masaj terliği fiyatları Masaj terliği fiyatları 

Ayak sağlığımız hakkın da bir çok makalemiz de sizlere bilgi vermeye çalıştık. Bu yazımız da ayaklarınız rahat etsin diye sizlere masaj terliği fiyatları hakkın da bilgi vereceğiz. Masaj terliği siparişlerinizi istediğiniz an müşteri ve destek hattımızı arayarak verebilir ve ürün hakkın da bilgi sağlayabilirsiniz.

Zinde masaj terliği gün de 2 ya da 3 seans olarak kullanılması gerekmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere 20 dakikalık seanslar halin de evin içersin de tur atarak kullanabilirsiniz. Ayaklarımız tüm gün havasız ve daracık bir ayakkabının içerisine hapis olmaktadır. Bu neden ile ayaklarınızın mutlaka dinlenmesi ve kan akışının hızlanması gerekir.  Bu konu da sizlere zinde masaj terliği yardımcı olacaktır.

Ürünlerimizin erkekler ve bayanlar için her numarası mevcuttur. İstediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Günün her saatin de sizlere  hizmet vermek de olup istediğiniz an bilgi ve destek için yanınızdayız. Firmamız da ürünleriniz hızlı teslimat kargo ile sadece 2 iş günü içerisin de ayağınıza kadar gelecektir. Tek yapmanız gereken sayfamız üzerin den ya da bizleri arayarak sipariş işlemlerinizi gerçekleştirmek olacak.

Zinde terlik siparişlerinizi hemen verebilir ve en kısa süre de bu ürüne siz de sahip olabilirsiniz. Siparişleriniz sizlere en geç 2 iş günü içerisin de teslim olacaktır. İsterseniz adresinize teslim olacaktır. İsterseniz de sizlere yakın olan kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )