Zinde Terlik Bilgilendirme ve Satış Ürün Görseli

Rahatlatıcı ayak masajı

rahatlatıcı ayak masajı Rahatlatıcı ayak masajı  

Uzun bir günün ardın dan havasız kalan ayaklarınız ne yazık ki ağrı ve yorgunluk yaşar. Ayaklarınız her zaman yükünüzü taşımak da bu neden ile de yorulurlar. Bu neden ile ayaklarınıza ayrı bir özen göstermeniz gerekir. Rahatlatıcı ayak masajı ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Sevdiğiniz insana ayaklarınıza masaj yapması için ricada bulunabilirsiniz. Bu deneyim sizleri çok daha yakınlaştıracak olan bir durumdur.

Ayak masajı stresin azalmasını, kan dolaşımının hızlanmasını, ayakkabılar yüzünden meydana gelen rahatsızlığın ortadan kalkmasını sağlar. Ayak masajı vücudunuzun rahatlamasını ve ayaklarınız da ki yorgunluğun giderilmesini sağlar.

Bir insan dan yardım alamıyorsanız kendi kendinize de ayak masajı yapmak bir nebze de olsa rahatlamanızı sağlayacak ve ayaklarınızı şımartmanıza yardımcı olacaktır.

İlk olarak ayağınızın üst kısımını ovmanız gerekir. 2. adım da ayak bileklerinin döndürülerek rahatlatılması gerekmektedir. 3. adım da ise ayak parmaklarının döndürülmesi ve sıkılması gelmektedir. 4. ve son adım da ise parmak aralarının rahatlatılması gerekmektedir.

Ayaklarınıza düzenli olarak yapılan masaj sizleri son derece rahatlatacak ve daha mutlu bir insan olmanıza yardımcı olacaktır.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )