Zinde Terlik Bilgilendirme ve Satış Ürün Görseli

Rahatlatıcı terlik

Ayaklarınızı rahat ettirin !Rahatlatıcı terlik  

Ayak masajı ile ilgili olarak sizlere ilk olarak söylememiz gereken eller de ve ayaklar da vücudumuzun son bulduğu rahatlatıcı ve hassas olan bölgeler bulunmaktadır. Bu bölgelere genel de seanslar 10 dakika ya da 45 dakika arasın da sürmektedir. Özel koltuklar da ya da sandalyeler de yapılan bu işlemler rahatlamanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle ayaklarımızı her zaman rahat ettirmemiz gerekmektedir.

İlk olarak rahatlatıcı terliği gün de 2 kere 15 ila 30 dakika arasın da giymenizi öneriyoruz. Bunun dışın da gün için de istediğiniz zaman 15 dakikalık seanslar halinde giyebilirsiniz. Terliği küçük seanslar halin de kullanmanızı önermekteyiz. Uzun süreli giydiğiniz de sizleri rahatsız edebilmektedir. Bu neden ile kısa süreli olarak giyip çıkardığınız da çok daha rahat edeceksinizdir.

  Zinde terliğin her numarasına ulaşabilirsiniz. Sipariş ve destek hattımızı arayarak zinde terlik hakkın da daha detaylı bilgi alabilir ve numaralarını öğrenebilirsiniz.Kapı da ödeme ya da online ödeme seçeneklerin den yararlanmak ve kargonuzun ne kadar sürede geleceğini öğrenmek için de bizlere ulaşabilirsiniz.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )