Zinde Terlik ,Zinde Masaj Terliği
Zinde Terlik ,Zinde Masaj Terliği
Zinde Terlik ,Zinde Masaj Terliği

Sağlıklı ayaklar için öneriler

Sağlıklı ayaklar için öneriler Sağlıklı ayaklar için öneriler  

Uzmanlar her zaman ayak sağlığının önemine dikkat çekmektedirler. Ayak sağlığınıza her zaman önem vermeniz gerekmektedir. Ayaklarımız ömür boyu ayaklarımızın yükünü taşımak da ve bizleri hep şikayet etmeden görevini yerine getirmektedir. Bu neden ile ayaklarımız biraz olsun özen gösterilmeyi hak etmektedir. Sizler de ayaklarınıza gereken değeri vermeli ve her zaman bakımlarını eksiksiz olarak yerine getirmelisiniz. Peki ayaklarımız için neler yapabiliriz ? 

Ayaklarınız için ilk olarak yapmanız gereken akşam eve geldiğiniz de havasız kalan ayaklarınızı mutlaka havalandırmak olmalıdır. Ayaklarınızı havalandırdıktan sonra biraz yüksek olacak şekil de dinlendirebilirsiniz. Bacaklarınız da ve ayaklarınız da kan akışını hızlandırmak için mutlaka masaj yardımı da alın.

Gelelim en önemli konular dan bir tanesi olan ayak kokusuna ayaklarınız da meydana gelen kokuyu önlemek için sizler de her akşam ayaklarınızı deniz tuzu ve sirkeli olan suda 20 dakika kadar bekletebilirsiniz. Bu hem bakterileri öldürecek hem de kokmasını engelleyecektir. Düzenli olarak yapıldığın da çok daha etkili olacaktır.

 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zinde Terlik ,Zinde Masaj Terliği Zinde Terlik Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Zinde Terlik ,Zinde Masaj Terliği © 2018
Zinde Terlik ,Zinde Masaj Terliği Zinde Terlik ,Zinde Masaj Terliği