Zinde Terlik Bilgilendirme ve Satış Ürün Görseli

Sağlıklı ayaklar için öneriler

Sağlıklı ayaklar için öneriler Sağlıklı ayaklar için öneriler  

Uzmanlar her zaman ayak sağlığının önemine dikkat çekmektedirler. Ayak sağlığınıza her zaman önem vermeniz gerekmektedir. Ayaklarımız ömür boyu ayaklarımızın yükünü taşımak da ve bizleri hep şikayet etmeden görevini yerine getirmektedir. Bu neden ile ayaklarımız biraz olsun özen gösterilmeyi hak etmektedir. Sizler de ayaklarınıza gereken değeri vermeli ve her zaman bakımlarını eksiksiz olarak yerine getirmelisiniz. Peki ayaklarımız için neler yapabiliriz ? 

Ayaklarınız için ilk olarak yapmanız gereken akşam eve geldiğiniz de havasız kalan ayaklarınızı mutlaka havalandırmak olmalıdır. Ayaklarınızı havalandırdıktan sonra biraz yüksek olacak şekil de dinlendirebilirsiniz. Bacaklarınız da ve ayaklarınız da kan akışını hızlandırmak için mutlaka masaj yardımı da alın.

Gelelim en önemli konular dan bir tanesi olan ayak kokusuna ayaklarınız da meydana gelen kokuyu önlemek için sizler de her akşam ayaklarınızı deniz tuzu ve sirkeli olan suda 20 dakika kadar bekletebilirsiniz. Bu hem bakterileri öldürecek hem de kokmasını engelleyecektir. Düzenli olarak yapıldığın da çok daha etkili olacaktır.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )