Zinde Terlik Bilgilendirme ve Satış Ürün Görseli

Zinde Terlik Reflax Masaj Terliği Nedir?

Zinde Terlik Reflax Masaj Terliği

Nedir?

                Gündelik hayatın tüm yorgunluğu asıl ayaklardan çıkmaktadır. Ayaklarda meydana gelen ağrılar kişilerin günlük yaşantılarını da oldukça ciddi bir biçimde etkilemektedir. Bu nedenle de sizlere sunmakta olduğumuz Zinde Terlik Reflax Masaj Terliğioldukça etkilidir. Ayaklarınızdaki tüm ağrıları giderir ve oldukça faydalıdır. Ayaklar vücudun birçok yerine etki eder. Ayak sağlığına dikkat edildiği takdirde birçok sorun rahatlıkla giderilir. Sinüslere, baş ve boyun bölgesine etki etmektedir. Aynı zamanda omuz ve boyun bölgesindeki ağrıları da dindirir. Mesane e kuyruk sokumu ağrılarından şikayetçi iseniz de bu terlik sizlerin derdine çare olacaktır. Strese birebir olan bu terlik oldukça fazla insan tarafından sevilmiş ve hızla yaygınlaşmıştır.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanımı oldukça basittir. Herhangi bir terlikten hiçbir farkı yoktur. Tabanında sizlerin rahatlığını sağlayacak çıkıntılara çıplak ayak ile temas etmeniz çok daha faydalı olacaktır. Günlük kullanıma da uygun bir rahatlığa sahiptir. Zinde Terlik Reflax Masaj Terliğikısa süre giyildiği zaman bile etki etmektedir. Ayak tabanlarınızın sizleri rahatlatacak bölgelerine dokunur. Temizliği de çok basittir. Nemli bir bez yardımı ile silmeniz yeterli olacaktır.

İçerik

                Yumuşak ve insan sağlığına zararı olmayan özel bir maddeden üretilen Zinde Terlik Reflax Masaj Terliğiyumuşak deri yapısıyla da sizlerin konforu için üretilmiştir. Güneş altında uzun süre bekletilirse ya da ateşe maruz kalırsa formu bozulabilmektedir. Dikkatli muhafaza edilmelidir.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )